Dell Latitude E7440 sülearvuti rent

Alates: 17.00

  • Kiire, kerge, kompaktne äriklassi arvuti

Enne kohale tulemist palume teha broneeringu läbi süsteemi, saata päring kontaktivormist või helistada ette, sest kõiki rendiseadmeid ei pruugi alati kohapeal saadaval olla!
Tutvu ka renditingimustega!

Kirjeldus

Dell Latitude E7440 äriklassi sülearvuti rent.

RENDIKOMPLEKT SISALDAB

OS Win 10 Pro
RAM 8GB
Protsessor intel Core i5-4200U
Videokaart Intel HD Graphics 4400
Kõvaketas 120 GB SSD (Suurema võimalus)
Ekraan 14″ FullHD ekraan
WLAN switch Jah
Wifi jah
LAN Intel I218-LM Gigabit (10/100/1000MBit)
SD kaardi lugejaJ jah
USB 3.0 3 tk
SmartCard reader jah
Mini Displayport 1 pesa
HDMI 1 pesa
Veebikaamera
0,9 Megapixel

TOOTEINFO

Dell Latitude E7440 –  Äriklassi mudel, kvaliteetne ja vastupidav, kerge, kiire i5 protsessor, 8GB RAM (võimalik juurde lisada). Suurepärane arvuti reisimiseks, kontoritööks, kergemaks video- ja pilditöötluseks. 14,4″ Full HD detailirohke ekraan, välkkiire ja põrutuskindel 120 GB SSD kõvaketas (suurema võimalus), klaviatuuri valgustus, webcam, ID-kaardilugeja jne.

LISAINFO

  • Arvuti sobib kontoritööks, internetis käimiseks, esitluste ja koolituste tegemiseks ning kergemaks video ja pilditöötluseks.
  • Arvutile on installeeritud vajalikud programmid nagu Libre Office (Microsoft Office võimalus), Adobe Reader, Skype, ID-kaardi tarkvara, 7zip, viirusetõrje tarkvara jms
  • Võimalik on juurde rentida teisi meie tootevalikus olevaid arvuteid ja lisasid nagu: ID-kaardi lugeja, juhtmevaba hiir ja klaviatuur, hiirepadi, monitor, väline kõvaketas, erinevad kaablid ja üleminekud jne

Sulle võib meeldida ka…