GoPro HERO5 Black laenutus

12.00 esimene päev

  • Suurepärase pildi ja videokvaliteediga seikluskaamera
  • Väga sõbralik rendihind
  • 2 akut, mälukaart ja vabalt valitud lisavarustuse hoidik 1 tk (NB! Kõiki loetletud lisavarustuse hoidikuid ja kinnitusi ei pruugi alati saadaval olla)
  • Kõige rikkalikuma lisavarustusega GoPro rendikomplekt Eestis, milles sisaldub lisaks eelnevalt mainitule ka:
    kaamera, standardkest, mugav transpordikott, kiirkinnitusplaat, laadija ja USB-C kaabel, madala profiiliga kiirkinnitusklamber.

Enne kohale tulemist palume teha broneeringu läbi süsteemi, saata päring kontaktivormist või helistada ette, sest kõiki rendiseadmeid ei pruugi alati kohapeal saadaval olla!
Tutvu ka renditingimustega!

Kirjeldus

GoPro HERO5 Black laenutus

GoPro HERO5 Black kaamera on suurepärane seikluskaamera mis on võimeline jäädvustama 4K videot, 12 Mpxl pilte, tegeme Timelapse, Slow-motionit ja palju muud. Kaamera on seda kõike valmis tegema ka kõige karmimates tingimustes nagu vee all, lumes, vihmasajus või kõrvetava päikese käes. # GoPro HERO5 Black laenutus

Tutvu ka kõige uuema GoPro HERO8-ga ja suure valiku lisavarustusega.

 

VIDEO

RENDIKOMPLEKT SISALDAB

GoPro kaamera 1tk
Mälukaart 32GB kaamera sees / võimalus ka 64GB ja 128GB
GoPro standardkest 1tk
Pöidklakruvi 3tk
Kaamera ja lisavarustuse kott 1tk
Aku 2tk
Laadimisjuhe + adapter 1tk
Madala profiiliga kiirkinnitusklamber 1tk
Kiirkinnitusega alusplaat 1tk
GoPro lisavarustuse hoidik/kinnitus 1tk / (NB! Kõiki loetletud hoidikuid ja kinnitusi ei pruugi alati saadaval olla. Iga järgnev kinnitus ja kinnituskleeps on 5€ terve periood)

LISAINFO

Soovitame komplekti GoPro HERO5 ja Karma Grip stabilisaator, mis kindlustab suurepärased värinavabad kaadrid! Filmitud kaadrid jätavad ülimalt professionaalse mulje.

Sulle võib meeldida ka…