HTC Vive virtuaalreaalsuse prillide rent

Alates: 40.00

  • Kõige mitmekülgsem VR kogemus
  • VR seadmete paigaldamise ja juhendamine Teie üritusel (küsi lisa)

Enne kohale tulemist palume teha broneeringu läbi süsteemi, saata päring kontaktivormist või helistada ette, sest kõiki rendiseadmeid ei pruugi alati kohapeal saadaval olla!
Tutvu ka renditingimustega!

Kirjeldus

Kõigepealt teeme selgeks, et mis on üldse virtuaalreaalsus. Wikipeedia sõnul on virtuaalne reaalsus kogemus, mis leiab aset kasutaja ümber 360 kraadi ulatuses simuleeritud keskkonnas. Ümbritsevaks võib olla asukoht, ruum või tegevus, mis on võetud üle päris maailmast või on täielikult mängu loojate poolt välja mõeldud. Leiame, et tegemist on küllaltki kokkuvõtliku iseloomustusega. # Virtuaalreaalsuse prillide rent

Virtuaalreaalsuse prillide rent

Kindlasti olete kuulnud erinevatest virtuaalreaalsuse keskustest, kus on võimalik VR mänge ja rakendusi proovida. Meie pakume aga võimalust erinevaid mänge, simulaatoreid ja rakendusi proovida just Teile sobivas keskkonnas. Olgu selleks siis Teie kodu, kontor, mõni peo-või puhkeruum. Selliselt saate VR kogemust nautida just seal, kus seda ise soovite ning tehes seda enda tempos. Meil on rendiks HTC Vive juhtmega (juhtmevabad prillid) virtuaalreaalsusprillid, mille komplekt tagab hetkel turul kõike täiuslikuma VR kogemuse. Nimelt võimaldavad antud prillid ka ruumis ringi liikumist. Sõltuvalt vabas pinna olemasolust on võimalik seigelda kuni 5m raadiuses. Ühtlasi on kaasas kaks kontrollerit (pulti), millega on tehismaailmas võimalik palju asja korda saata. Näiteks kasutada neid kui valgusmõõkasid, patsutada koera, kasutada neid vibu või revolvrina. Võimalusi on lõpmatult palju. Rentige meilt prillid ja veenduge ise, kui põneva kogemusega tegelikult tegemist on.

HTV Vive prillide kasutamiseks on vaja ka võimekat arvutit. Kui Teil see puudub, siis leiate ka selle, koos valiku mängudega, meie rendiseadmete hulgast. Virtuaalreaalsuse maailm areneb ülimalt kiiresti ja juba ongi meil võimalus Teile pakkuda ka juhtmevaba lahendust, mis avardab veelgi VR-is liikumisvabadust.

Virtuaalreaalsus Teie üritusele

Kui nüüd eelnev tekst Teid ära hirmutas või tekitas küsimusi, et kas ma ikka saan kohe esimesel korral virtuaalse reaalsue seadmete paigaldamise ja töölepanemisega hakkama, siis ärge muretsega. Pakume ka teenust, et tuleme Teie pulma, sünnipäevale, seminarile, koolitusele, kooli, kontorisse vms üritusele kohale ja paneme kõik vajaminevad seadme ise püsti. Samuti juhendame ja abistame VR-i kasutajaid kogu ürituse vältel. Oleme antud teenust juba üle kahe aasta pakkunud ning võime kinnitada, et VR tekitab endiselt väga palju elevust ja positiivseid emotsioone.

VIDEO

RENDIKOMPLEKT SISALDAB

HTC Vive VR prillid 1tk
Kõrvaklapid 1tk
Kontrollerid/puldid 2tk
Sensorid 1tk
Kõik vajalikud kaablid ja adapterid ~tk
Statiivid 2tk
Transpordikohver 2tk

Sulle võib meeldida ka…