Oculus Quest VR prillide rent

Alates: 25.00

  • Kõige uuem tehnoloogia ja mitmekülgsem VR kogemus, kuna puuduvad segavad juhtmed
  • Suurim liikumisvabadus, võimalik kasutada peaaegu kõikjal
  • Suurepärased prillid esimeseks VR kogemuseks
  • Ülimalt lihtne kasutada
  • VR seadmete seadistamine ja juhendamine Teie üritusele (küsi lisa)

  • Püsikliendi soodustus -10%!
  • Enne kohale tulemist palume teha broneeringu läbi süsteemi, saata päring kontaktivormist või helistada ette, sest kõiki rendiseadmeid ei pruugi alati kohapeal saadaval olla!
  • Kui leidsid sama seadme soodsamalt, siis anna sellest meile teada info@rentextreme.ee ning proovime sulle teha parema pakkumise.
  • Tutvu ka renditingimustega!

Kirjeldus

Mis on üldse virtuaalreaalsus?  Wikipeedia andmetele on virtuaalne reaalsus kogemus, mis leiab aset kasutaja ümber 360 kraadi ulatuses simuleeritud keskkonnas. Ümbritsevaks võib olla asukoht, ruum või tegevus, mis on võetud üle päris maailmast või on täielikult mängu loojate poolt välja mõeldud.  # Oculus Quest VR prillide rent

Oculus Quest VR prillide rent

Oculus Quest VR prillid on üks esimesi all-in-one mängusüsteeme, mis on virtuaalreaalsuse jaoks loodud. Nüüd on võimalik nautida VR elamust peaaegu kõikjal. VR-prillid on täielikult juhtmevabad. Prillide kasutamiseks ei ole enam vaja võimast arvutit vaid kogu tarkus on juba prillidesse sisse ehitatud. Ühe laadimisega töötavad prillide sõltuvalt kasutusest 2-3h. Kui soov on prille kasutada pikemalt järjest, siis soovitame rentida kaasa akupanga ja vöökinnituse. Nii on võimalik prille laadida ja samal ajal neid edasi kasutada. Oculus Quest prillide saabumisega võib öelda, et tulevik ongi kohale jõudnud.

Kindlasti olete kuulnud erinevatest virtuaalreaalsuse keskustest, kus on võimalik VR mänge ja rakendusi proovida. Meie pakume aga võimalust erinevaid mänge, simulaatoreid ja rakendusi proovida just Teile sobivas keskkonnas. Olgu selleks siis Teie kodu, kontor, mõni peo-või puhkeruum või lausa vabas õhus toimuv üritus. Selliselt saate VR kogemust nautida just seal, kus seda ise soovite ning tehes seda enda tempos. Põnevaid mänge ja rakendusi on saadaval väga palju. Kirjutage meile enda soovidest ning rentige meilt prillid ja veenduge ise, kui põneva kogemusega tegelikult tegemist on.

Virtuaalreaalsus Teie üritusele

Pakume ka teenust, et tuleme Teie pulma, sünnipäevale, seminarile, koolitusele, kooli, kontorisse vms üritusele kohale ja seadistame prillid vastavalt soovidel. Samuti juhendame ja abistame VR-i kasutajaid kogu ürituse vältel. Oleme antud teenust juba üle kahe aasta pakkunud ning võime kinnitada, et VR tekitab alati väga palju elevust ja positiivseid emotsioone.

VIDEO

RENDIKOMPLEKT SISALDAB

Oculus Quest VR prillid 1tk
Kontrollerid/puldid 2tk
Kõik vajalikud kaablid ja adapterid ~tk
Transpordikarp 2tk

Sulle võib meeldida ka…