Tööarvuti rent Asus GTX1070

Alates: 29.00

  • Võimsad komponendid tagavad hea jõudluse
  • Komponentide vahetamise/lisamise võimalus
  • Mõõtmetelt pisut väiksem kui teised sarnase võimsusega arvutid

  • Püsikliendi soodustus -10%!
  • Enne kohale tulemist palume teha broneeringu läbi süsteemi, saata päring kontaktivormist või helistada ette, sest kõiki rendiseadmeid ei pruugi alati kohapeal saadaval olla!
  • Kui leidsid sama seadme soodsamalt, siis anna sellest meile teada [email protected] ning proovime sulle teha parema pakkumise.
  • Tutvu ka renditingimustega!

Kirjeldus

Tööarvuti rent Asus GTX1070

Lauaarvuti rent pakub võimaluse kas lühiajaliselt või pikemaks perioodiks laenutada endale sobiva võimsusega arvuti, et saaksite muretult keskenduda enda põhitegevusele. # Tööarvuti rent

Tööarvuti lühikirjeldus

Arvuti on varustatud võimeka Intel i5-9400F protsessori, tipptasemel NVIDIA GeForce GTX 1070 8GB graafikakaardi ja 128GB välkkiire SSD ja 500GB HDD kõvakettaga, mille kombinatsioon tagab hea jõudluse.

Lauarvuti sobib suurepäraselt mängurile, virtuaalreaalsuse arvutiks, video- või fotograafia huvilisele, projekteerijale, arhitektile AutoCAD-i, Adobe Photoshopi, Premieri, SolidWorksi vms tarkvaraga töötamiseks. Samuti ka kõige lihtsamaks kontoritööks.

Arvutile on installeeritud vajalikud programmid nagu Libre Office (Microsoft Office võimalus), Adobe Reader, Skype, ID-kaardi tarkvara, 7zip, viirusetõrje tarkvara jms. Paigaldame arvutile tarkvara ja komponente vastavalt kliendi soovile kokkulepitud lisatasu eest.

Tööarvuti rent ja selle eelised

  • Võimsad komponendid tagavad hea jõudluse
  • Komponentide vahetamise/lisamise võimalus
  • Mõõtmetelt pisut väiksem kui teised sarnase võimsusega arvutid

Kui Teil tekkis küsimusi tehnika laenutamise kohta, siis on võimalus tutvuda ÜLDISTE RENDITINGIMUSTEGA, kirjutada meile [email protected] või helistada +372 5740 2879 ja aitame Teid meeleldi. Täieliku “lauaarvuti rent” tootekategooriasse kuuluvate seadmete valiku leiate SIIT!

RENDIKOMPLEKT SISALDAB

OS Win 10 Pro
Protsessor Intel Core i5-9400F
Videokaart Gigabyte GeForce GTX 1070-8GB
RAM DDR4 8 GB (võimalik juurde lisada)
Kõvaketas 128 GB SSD
Kõvaketas 500 GB HDD
Displayport 3 pesa
HDMI 1 pesa
DVI 1 pesa

TOOTEINFO

Pakume rendiks võimekat ja mõõtudelt väga kompaktset tööjaama, mida saab kasutada kontoritööks, mängimiseks, videomontaažiks, graafika- ning pilditöötluseks, erinevate ressursimahukate programmidega töötamiseks nagu Autodesk, Autocad, Solidworks, Revit, Adobe Photoshop, Premiere, After Effects, jms. Arvuti on VR ready ehk on võimeline mängima ka virtuaalreaalsuse rakendusi.

Sulle võib meeldida ka…