Gopro droon

GoPro plaanib 2016. aasta esimeses pooles tulla välja drooniga.

Kindlasti on tegemist põneva sammuga GoPro poolt nii potentsiaalsetele klientidele kui ka firmale endale. Nimelt on siiani üks suurimaid drooni tootjaid DJI tootnud lennumasinaid, mis on võimaldanud kinnitada GoPro HERO seeria kaamerat enda külge. Nüüd aga on DJI enda tegevust optimeerinud ja hakanud ise oma droonidele kaameraid paigaldama. See võib olla GoPro drooninduse maailma sisenemise üks ajendeid.

Teisest küljest on GoPro seikluskaamerate tootjana valdkonna turuliider, mis võimaldaks neil uue tootega droonimaailma siseneda ja olemasolevat kliendibaasi edukalt ära kasutada. GoPro kaamera eesmärk on jäädvustada kaadreid sellistest kohtadest kuhu tavalise kaameraga ei pääse. Nii sobiks ka drooni lisamine tootevalikusse nende äriloogika ja sihtgrupiga. Arvatakse, et hinnalt hakkab lennumasin konkureerima teiste tootjatega nagu DJI, Parrot ja 3D Robotics, makstes vahemikus 500€ - 1000€.

Droonindus on hetkel veel suuresti reguleerimata valdkond, mis on viimaste aastatega kasutajate ja tehnoloogia osas teinud suure hüppe. Lähiaastad saavad olema kindlasti väga põnevad. Seega tuult tiivikutesse ja sujuvat lendu saabuvatele GoPro droonidele.

Lisa kommentaar

Email again: