Püsikliendi soodustus -10%

Rent Extreme OÜ-s saate püsikliendi staatuse automaatselt peale esimese rendi sooritamist. Juba järgmisel rendil kehtib Teile soodustus normaalhinnaga renditoodetele -10%. Püsikliendi soodustus ei kehti kaupadele, mida on võimalik meie e-poest osta ning esmakordsel rentimisel.

Üldised renditingimused

 1. Kohapeal sõlmitakse rendileping. Rendilepingu tingimustega saab tutvuda siin. Rendilepingut on võimalik ka digitaalsel kujul sõlmida.

 2. Seadmeid saab rentida ja tagastada tööpäevadel E-R 09:00 – 17:30 Torupilli ots 2 aadressilt. Enne kohale tulemist saatke kindlasti päring või helistage ette, sest kõiki rendiseadmeid ei pruugi alati kohapeal saadaval olla.

 3. L-P oleme suletud. Nädalavahetuseks renditavad seadmed anname kätte juba reedel. L-P rendime ja võtame seadmeid tagasi vastavalt võimalusele ning kokkuleppele, mis võiks olla sõlmitud töönädala sees. Lisandub ühekordne vastuvõtmise/tagastamise tasu 5€. L-P pakume ka Cleveron Collectneti pakiautomaadist väljastamise/tagastamise võimalust. Pakiautomaadi kasutamise kohta loe täpsemalt antud lehe Transport ja pakiautomaadi kasutamine sektsioonist

 4. Üheks rendipäevaks loeme renti mis jääb ajavahemikku 1 minut – 24 tundi.

  • Näide 1: kui rendid seadme 10:00 ja tagastad seadme järgneval päeval hiljemalt 10:00, on tegemist ühe päevase rendiga.

  • Näide 2: kui rendid seadme 10:00 ja tagastad seadme järgneval päeval peale 10:00, on tegemist kahe päevase rendiga.

  • Näide 3: nädalavahetuseks rentimine kui rendid seadme reedel peale 15:00 ja tagastad seadme esmaspäeval enne 10:00 on tegemist kahe päevase rendiga.

  • Näide 4: nädalavahetuseks rentimine – kui rendid seadme reedel enne 15:00 võid seadme tagastada esmaspäeval hiljemalt 15:00-ks. Siis on tegemist kolme päevase rendiga.

 5. Tagatisraha ühe seadme kohta võib olla 50€-150€ või mõningatel juhtudel kuni seadme väärtus.

 6. Palume renditehnika alati õigeaegselt tagastada, sest järgmine klient võib seda oodata ja tema töö võib kannatada.

 7. Seadme(te) laenutamiseks peab Eesti Vabariigi kodanikust isikul/rentnikul olema kehtiv isikut tõendav pildiga dokument – pass, ID-kaart või juhiluba.

 8. Seadmeid ei anta rendile maksehäirete registris olevatele juriidilistele ja füüsilistele isikutele ilma lisatagatiseta, mis võib ulatuda kuni renditavate seadmete väärtuseni.

 9. Rendihind renditava tehnika eest tuleb tasuda ettemaksuna.

 10. Rendiaja sisse arvestatakse ka riiklike pühasid, kui pole teisiti kokku lepitud.

 11. Renti on võimalik pikendada, kui seade ei ole juba soovitud perioodil broneeritud. Rendi pikendamise puhul algab renditasu arvestus uuesti esimesest päevast pihta.

 12. Renditud seadmed ja lisavarustus peavad tagastamisel olema terved, vastasel juhul on rendileandjal õigus nõuda seadme(te) ja lisavarustuse rikkumise eest 100% kahjutasu, vastavalt seadme või lisavarustuse väärtusele.

 13. Rendiseadmete õigeaegse tagastamata jätmise, seadmete katkisena tagastamise, seadme hävimise, kadumise, varastamise, võõrandamise, maha müümise või ükskõik mis juhtumi puhul, kui seadet ei ole võimalik enam välja rentimiseks kasutada, rakendub rentnikule kohene tekitatud kahju tasumise kohustus, vastavalt toote väärtusele või Rent Extreme OÜ poolt koostatud seadmete hinnakirja tabelile, millega on võimalik tutvuda kohapeal enne lepingu allkirjastamist.

 14. Rentnik kannab täielikku vastutust renditud vara eest.

Transport ja pakiautomaadi kasutamine

 1. Renditehnikat on võimalik saata üle Eesti CargoBusi, pakiautomaadi või kulleriga. Transpordikulud tasub rentnik. Päevad, mis kuluvad renditehnika transpordiks, arvestatakse rendiperioodi sisse.

 2. Pakume võimalust rendiseadmete väljastamiseks ja tagastamiseks kontaktivabalt hoiukapina toimiva pakiautomaadi vahendusel. Kasutame Cleveron Collectneti pakiroboteid, mille Tallinna asukohtadega saate tutvuda SIIN! Nimetatud pakiroboti eeliseks on ajavõit, mis tuleneb on sellest, et temaga pakkide saatmist ei toimu. Meie viime seadmed automaati, saadame Teile vajaliku koodi ukse avamiseks ja Teie saate endale sobival ajal (avatud 24/7) samasse automaati seadmetele järgi minna. Cleveron Collectneti pakiroboti kasutamise tasud: Sikupilli poe pakirobot 3.98€, Kadaka Selveri, Pirita Selveri ja Telliskivi Depoo pakirobot 5,98€. Cleveron Collectneti pakiautomaati saab kasutada väljastamiseks ja tagastamiseks seadmetega, mis on alla 20kg ja max mõõtmetega 36 x 60 x 38 cm.

 3. Pakume ka omapoolset transporti, paigaldust, demontaaži ja äravedu seadmetele, mis vajavad kliendi juures kohapeal eraldi paigaldamist. Kui puudub vajadus kohapeal paigaldamiseks või seadistamiseks ja on lihtsalt transpordi soov, siis pakume ka seda Tallinna piires 5-10€ üks ots, sõltuvalt renditavast seadmest. Väljaspool Tallinnat lepime transporditasu eraldi kokku.