Püsikliendi soodustus -10%

Rent Extreme OÜ-s saate püsikliendi staatuse tasuta peale esimese rendi sooritamist!

Püsikliendi soodustus normaalhinnaga renditoodetele on -10%.

Püsikliendi soodustus ei kehti kaupadele, mida on võimalik meie e-poest osta ning esmakordsel rentimisel. Püsikliendi staatus on tähtajatu.

Üldised renditingimused ja info

 1. Kohapeal sõlmitakse rendileping. Rendilepingu tingimustega saab tutvuda siin. Rendilepingut on võimalik ka digitaalsel kujul sõlmida.

 2. Seadmeid saab rentida ja tagastada tööpäevadel E-R ajavahemikus 09:00 – 17:30.

 3. L-P oleme suletud, kuid rendime ja võtame seadmeid tagasi vastavalt võimalusele ning kokkuleppele, mis võiks olla sõlmitud töönädala sees – lisandub ühekordne vastuvõtmise/tagastamise tasu 5€.

 4. Tagatisraha ühe seadme kohta on 50€-100€, sõltuvalt seadme väärtusest, kui rendilepingus ei ole kokku lepitud teisiti.

 5. Rendiaja arvestus:

  • Näide 1: kui rendid seadme hommikul kell 09:00 või päeval kell 14:00 ja tagastad samal päeval enne kella 17:30 või  järgneval päeval hiljemalt kell 10:00, siis on tegemist ühe päevase rendiga.

  • Näide 2: kui rendid seadme esmaspäeval kell 09:00 või 14:00 ja tagastad teisipäeval kell 10:01, siis on tegemist kahe päevase rendiga.

  • Näide 3: nädalavahetuseks rentimine – kui rendid seadme reedel, ükskõik mis kellaajal ja tagastus toimub esmaspäeval enne 10:00, siis on tegemist 3. päevase rendiga, kui ei ole teistmoodi kokku lepitud.

 6. Transport – renditehnikat on võimalik saata üle Eesti CargoBusi, pakiautomaadi või kulleriga. Transpordikulud tasub rentnik. Päevad, mis kuluvad renditehnika transpordiks, arvestatakse rendiperioodi sisse.

 7. Palume renditehnika alati õigeaegselt tagastada, sest järgmine klient võib seda oodata ja tema töö võib kannatada.

 8. Seadme(te) laenutamiseks peab Eesti Vabariigi kodanikust isikul/rentnikul olema kehtiv isikut tõendav pildiga dokument – pass, ID-kaart või juhiluba.

 9. Seadmeid ei anta rendile maksehäirete registris olevatele juriidilistele ja füüsilistele isikutele ilma lisatagatiseta, mis võib ulatuda kuni renditavate seadmete väärtuseni.

 10. Rendihind renditava tehnika eest tuleb tasuda ettemaksuna..

 11. Rendiaja sisse arvestatakse ka nädalavahetusi ja riiklike pühasid, kui pole teisiti kokku lepitud.

 12. Renditud seadmed ja lisavarustus peavad tagastamisel olema terved, vastasel juhul on rendileandjal õigus nõuda seadme(te) ja lisavarustuse rikkumise eest 100% kahjutasu, vastavalt seadme või lisavarustuse väärtusele.

 13. Rendiseadmete õigeaegse tagastamata jätmise, seadmete katkisena tagastamise, seadme hävimise, kadumise, varastamise, võõrandamise, maha müümise või ükskõik mis juhtumi puhul, kui seadet ei ole võimalik enam välja rentimiseks kasutada, rakendub rentnikule kohene tekitatud kahju tasumise kohustus, vastavalt Rent Extreme OÜ poolt koostatud seadmete hinnakirja tabelile, millega on võimalik tutvuda kohapeal enne lepingu allkirjastamist.

 14. Rentnik kannab täielikku vastutust renditud vara eest.