Püsikliendi soodustus -10%

Rent Extreme OÜ-s saate püsikliendi staatuse automaatselt peale esimese rendi sooritamist. Juba järgmisel rendil kehtib Teile soodustus normaalhinnaga renditoodetele -10%. Püsikliendi soodustus ei kehti kaupadele, mida on võimalik meie e-poest osta ning esmakordsel rentimisel.

Üldised renditingimused

 1. Kohapeal sõlmitakse rendileping. Rendilepingu tingimustega saab tutvuda SIIN. Rendilepingut on võimalik ka digitaalsel kujul sõlmida.

 2. Seadmeid saab rentida ja tagastada tööpäevadel E-R 09:00 – 17:30 Tondi 1, Tallinn 11313. Enne kohale tulemist saatke kindlasti päring või helistage ette, sest me ei viibi koguaeg kontoris ning kõiki rendiseadmeid ei pruugi alati kohapeal saadaval olla. Broneeringute seis kalendris ei ole ajakohane.

 3. L-P oleme suletud. Nädalavahetuseks renditavad seadmed anname kätte reeglina juba reedel. L-P pakume Lastekodu Grossi Omniva pakiautomaadist väljastamise/tagastamise võimalust seadmetele mis automaati mahuvad. Pakiautomaadi kasutamise kohta loe täpsemalt antud lehe allosas asuva “Transport ja pakiautomaadi kasutamine” sektsioonist.

 4. Üheks rendipäevaks loeme renti mis jääb ajavahemikku 1 minut – 24 tundi.

  • Näide 1: kui rendid seadme 10:00 ja tagastad seadme järgneval päeval hiljemalt 10:00, on tegemist ühe päevase rendiga.

  • Näide 2: kui rendid seadme 10:00 ja tagastad seadme järgneval päeval peale 10:00, on tegemist kahe päevase rendiga.

  • Näide 3: nädalavahetuseks rentimine kui rendid seadme reedel peale 15:00 ja tagastad seadme esmaspäeval enne 10:00 on tegemist kahe päevase rendiga.

  • Näide 4: nädalavahetuseks rentimine – kui rendid seadme reedel enne 15:00 võid seadme tagastada esmaspäeval hiljemalt 15:00-ks. Siis on tegemist kolme päevase rendiga.

 5. Rendikalender ei näita reaalajas seadmete saadavuse infot ja mõningate toodete puhul kuvatakse vaid kuni 14. päevase rendiperioodi hind. Pikemate rentide puhul küsige meilt eraldi pakkumist.

 6. Tagatisraha ühe seadme kohta võib olla 0€-200€ või mõningatel juhtudel kuni seadme väärtus.

 7. Palume renditehnika alati õigeaegselt tagastada, sest järgmine klient võib seda oodata ja tema töö võib kannatada.

 8. Seadme(te) laenutamiseks peab Eesti Vabariigi kodanikust isikul/rentnikul olema kehtiv isikut tõendav pildiga dokument – pass, ID-kaart või juhiluba.

 9. Seadmeid ei anta rendile maksehäirete registris olevatele juriidilistele ja füüsilistele isikutele. Erandjuhtudel vaid lisatagatisega, mis võib ulatuda kuni renditavate seadmete väärtuseni. Samuti ei anta seadmeid rendile väärteo eest või kriminaalkorras karistatud isikutele.

 10. Rendileandja jätab endale õiguse keelduda seadmete rendile andmisest.

 11. Rendihind renditava tehnika eest tuleb tasuda ettemaksuna.

 12. Rendiaja sisse arvestatakse ka riiklike pühasid, kui pole teisiti kokku lepitud.

 13. Renti on võimalik pikendada, kui seade ei ole juba soovitud perioodil broneeritud. Rendi pikendamise puhul algab renditasu arvestus uuesti esimesest päevast pihta.

 14. Renditud seadmed ja lisavarustus peavad tagastamisel olema terved, vastasel juhul on rendileandjal õigus nõuda seadme(te) ja lisavarustuse rikkumise eest 100% kahjutasu, vastavalt seadme või lisavarustuse väärtusele.

 15. Rendiseadmete õigeaegse tagastamata jätmise, seadmete katkisena tagastamise, seadme hävimise, kadumise, varastamise, võõrandamise, maha müümise või ükskõik mis juhtumi puhul, kui seadet ei ole võimalik enam välja rentimiseks kasutada, rakendub rentnikule kohene tekitatud kahju tasumise kohustus, vastavalt toote väärtusele või Rent Extreme OÜ poolt koostatud seadmete hinnakirja tabelile, millega on võimalik tutvuda kohapeal enne lepingu allkirjastamist.

 16. Rentnik kannab täielikku vastutust renditud vara eest.

Transport ja pakiautomaadi kasutamine

 1. Renditehnikat on võimalik saata üle Eesti CargoBusi, pakiautomaadi või kulleriga. Transpordikulud tasub rentnik. Päevad, mis kuluvad renditehnika transpordiks, arvestatakse rendiperioodi sisse.

 2. Pakume võimalust rendiseadmete väljastamiseks ja tagastamiseks kontaktivabalt Omniva Tallinna Magdaleena pakiautomaadi vahendusel. Pakiautomaat sobib seadmetele mis kaaluvad alla 30 kg ja on maksimaalsete mõõtmetega 39 x 38 x 64 cm (kõrgus, laius, pikkus). Info, kas Teie poolt valitud seadmed mahuvad pakiautomaati või mitte, tuleb rendileandja käest.
  Rendiseadmete pakiautomaadist kättesaamise protsess on lihtne:
  – Meie viime seadmed automaati, saadame Teile SMS-i või emailiga vajaliku koodi ukse avamiseks ja Teie saate endale sobival ajal (avatud 24/7) samasse automaati seadmetele järgi minna. Teenuse hind sõltub kapi suurusest ning lisandub rendi hinnale: S = 3.95€; M = 4.98€; L = 5,85€. Seadmeid viime kappi vaid töönädala sees. Tagastamine kappi on võimalik ka nädalavahetusel.
  Seadmed tuleb tagastada samasse Omniva Tallinna Magdaleena pakiautomaati kokkulepitud ajal ja protsess on järgnev:
  – Automaadist tuleb valida paki saatmine, märkida saajaks Rent Extreme OÜ ja telefoninumber 57402879. Sihtkohaks tuleb määrata sama Lastekodu Grossi Omniva pakiautomaat ning valida sobiv kapi suurus. Seejärel tuleb Teil automaadi kasutamise eest kaardiga tasuda. Summa sõltub vastavalt valitud kapi suurusest. Lõpetuseks kleepige prinditud saateleht seadme või pakendi külge ning sisestaga seadmed kappi. Seejärel peaks saabuma meile tagastamisest teavitav SMS ja Teil ei ole vaja meid tagastamisest eraldi teavitada.

 3. Pakume ka omapoolset transporti, paigaldust, demontaaži ja äravedu seadmetele, mis vajavad kliendi juures kohapeal eraldi paigaldamist. Kui puudub vajadus kohapeal paigaldamiseks või seadistamiseks ja on lihtsalt transpordi soov, siis pakume ka seda Tallinna piires keskmiselt 15€ üks ots, 25€ edasi-tagasi. Hind võib muutuda, sõltuvalt renditavatest seadmetest ja sihtkohast. Väljaspool Tallinnat lepime transporditasu eraldi kokku.