VR ja GoPro Teenused

Telli meid erinevatele üritustele nagu pulmad, sünnipäevad, firmapeod, spordipäevad, koolitused. Pakume Teile põnevust, lusti ja unustamatuid elamusi virtuaalmaailmas. Kasutame selleks võimsaid arvuteid ning HTC Vive virtuaalreaalsusprille, mis oma võimaluste poolest pakub praegu täiuslikuimat virtuaalruumi tunnetust ja kogemust.

gopro aegvõte teenused

Aegvõte ehk time-lapse on filminduses kasutatav tehnika, milles tehakse kaameraga mingi kindla aja tagant üks pilt/kaader. See annab võimaluse pikema aja jooksul tehtavaid tegevusi nagu maja ehitus, pilvede liikumine jms, hiljem mõneminutiliseks videolõiguks kokku monteerida. Meie pakume antud lahenduse teostamiseks ilmastikukindlaid GoPro kaameraid.

virtuaaltuur teenused

Virtuaaltuur Teie asutusest või müüdavast korterist tekitab vaatajas tunde, nagu ta viibiks ruumis kohapeal. See on kaasaegne ja interaktiivne võimalus enda asutuse tutvustamiseks ning kinnisvara müümiseks oma kodulehe või sotsiaalmeedia kanalite kaudu. Võtke meiega ühendust ja leiame koos parima lahenduse just Teie soovitud objekti jaoks.