Teenused

virtuaalreaalsus Tallinn

Meid on võimalik tellida erinevatele üritustele nagu pulmad, sünnipäevad, firmapeod, messid, koolitused jne. Pakume Teile põnevust, lusti ja unustamatuid elamusi virtuaalmaailmas. Kasutame selleks võimsaid arvuteid, simulaatoreid ning erinevate brändide nagu Sony, HTC ja Oculuse virtuaalreaalsusprille.

timelapse teenus
Aegvõte ehk time-lapse on filminduses kasutatav tehnika, milles tehakse kaameraga mingi kindla aja tagant üks pilt/kaader. See annab võimaluse pikema aja jooksul tehtavaid tegevusi nagu maja ehitus, aia värvimine, pilvede liikumine jms, hiljem mõneminutiliseks videolõiguks kokku monteerida. Meie pakume antud lahenduse teostamiseks ilmastikukindlaid GoPro kaameraid ja vajadusel ka valvekaameraid.
virtuaaltuur

Järgneval lehel toome välja mõned lapse, täiskasvanu või ettevõtte firmapeo, jõulupeo, uusaastapeo, talvepäeva, suvepäeva, sünnipäeva, pulma, meeskonnatöö, seminari või koolituse ideed, mida on meie renditehnikaga võimalik teostada. Valik on Teie, kas rendite ainult seadmed või soovite täisteenust koos transpordi, paigalduse, tehnika, mängude ning kogemustega juhendajaga, kes pakub kohapealset abi ja tuge terve ürituse vältel. Tutvuge valikuga allpool ning küsimuste, ideede ning soovituste korral võtke meiega kindlasti ühendust.

virtuaaltuur

Virtuaaltuur Teie asutusest või müüdavast korterist tekitab vaatajas tunde, nagu ta viibiks ruumis kohapeal. See on kaasaegne ja interaktiivne võimalus enda asutuse tutvustamiseks ning kinnisvara müümiseks oma kodulehe või sotsiaalmeedia kanalite kaudu. Võtke meiega ühendust ja leiame koos parima lahenduse just Teie soovitud objekti jaoks.