Virtuaalreaalsus

Virtuaalreaalsus on saanud reaalsuseks. Meie eesmärgiks on pakkuda Teile HTC Vive, Oculus Rift või Samsung Gear VR virtuaalreaalsuse prillide abil unustamatut kogemust väljaspool igapäevast reaalsust. VR võimaldab sul näha ja kogeda asju, mida sa päris maailmas veel kogenud ei ole ja milleks ei pruugi kunagi võimalust tekkida.

Virtuaalreaalsus

virtuaalreaalsuse lahendus

Täislahendus (populaarseim valik)

Teil on võimalus tellida täislahendust, mis sisaldab VR komplekti, arvutit, mänge koos kohapealse paigaldamise ja juhendamisega terve ürituse vältel. VR kogemus sobib hästi firmaüritustele, nii laste kui täiskasvanute sünnipäevale, haridusprogrammideks või lihtsalt mõnusaks õhtu sisustamiseks. Küsi pakkumist!

Mida veel pakume:

  1. Mobiilne juhtmevaba virtuaalreaalsuskogemus Samsung nutitelefoni ja Samsung Gear VR prillide abil

  2. Virtuaaltuur: pakume kinnisvaraobjektide või muude asutuste 360° kaameraga ülesse pildistamist/filmimist ja koostame näiteks Teie kodulehele interaktiivse virtuaalreaalsustuuri, mida on võimalik vaadata nii virtuaalreaalsusprillides, nutitelefonis kui ka tavalises arvutis.

Virtuaalreaalsus prillid

Galerii

Loe ka meie blogi uuest põnevast tehnoloogiast: rentextreme.ee/htc-vive-virtuaalreaalsus

Ühendust saad meiega võtta kontakteerudes vormi kaudu (kuhu saad siit) või saates e-kirja aadressile info@rentextreme.ee

Vaata korteri virtuaaltuuri näidet, koostöös kinnisvarafirmaga RE Kinnisvara.