virtuaalreaalsus

Virtuaalreaalsus

Galerii

Virtuaalreaalsuse teenus

Meid on võimalik tellida erinevatele üritustele nagu pulmad, täiskasvanute ja laste sünnipäevad, firmapeod, messid, koolitused jne. Oleme tegelenud virtuaalreaalsusega juba alates esimeste kasutajasõbralike virtuaalprillide saabumisest. Pakume Teile põnevust, lusti ja unustamatuid elamusi virtuaalmaailmas. Kasutame selleks võimsaid arvuteid, simulaatoreid ning erinevate brändide nagu Sony ja Oculuse virtuaalreaalsusprille.

Rendi meilt ainult seadmed või telli täislahendus, mis sisaldab virtuaalreaalsusprille, võimast arvutit, valiku põnevaid mänge koos kohapealse paigaldamise ja juhendamisega terve ürituse vältel. Allpool toome välja erinevad teemapaketid, mis lihtsustavad ehk natuke valiku tegemist.

Virtuaalreaalsus

Rallisimulaator virtuaalreaalsuses

VR rallisimulaator

Soovid olla nagu Ott Tänak ja kihutada virtuaalsetel ralliradadel ilma, et peaksid muretsema kalli auto lõhkumise, liigse kütusekulu ja enda tervise pärast? Nüüd on selleks võimalus. VR rallisimulaator pakub ideaalset võimalust sõprade ja tuttavatega ralliõhtu korraldamiseks ja üksteisega mõõtu võtmiseks. Komplekt sisaldab kergesti teisaldatavat ja kokkupandavat Playseat rallitooli, mida on praktiliselt igal pool võimalika kasutada. Thrustmasteri seadistatavat rallirooli ja pedaale ning virtuaalreaalsusprille koos võimsa arvutiga ning Project Cars 2.0 või Gran Turismo 7 ringraja või Dirt Rally mängu. Eriti efektse elamuse saab kui rentida juurde ka Full HD projektor koos suure teisaldatava ekraani ning kõlariga, mis tagab suurepärase visuaali ja kõige ehedamad ralli hääled.

Parimad palad

Aastate jooksul on kujunenud välja teatud mängud mis inimestele kõige paremini peale lähevad. Näiteks soovitame esimest korda virtuaalreaalsust proovivale inimesele mängu Richies Plank Experience, kus asetame maha päris puuplangu, aga vr maailmas asub see plank pilvelõhkuja katusel. Nii mõnelgi puhul on olnud tegemist sõna otseses mõttes jalustrabava kogemusega. Samas mängus on võimalik suurlinna majade vahel linnu kombel ringi lennata. Palju elevust on tekitanud ka mäesuusamäng Fancy Skiing, mille eesmärgiks on jõuda tervelt mäest alla, samal ajal suurte kivikamakate, puude, kitsede ja kuristike vahel laveerides. Nimetamist väärivaid elamusi nagu Beat Saber, SuperHot, Job Simulator jne on palju ja saates meile päringu, leiame kindlasti Teie ürituse temaatikaga haakuvad mängud.

virtuaalreaalsuse mäng

VR haridusprogrammid

Virtuaalreaalsus on suurepärane abivahend mida kasutada erinevates haridusprogrammides. Üheltpoolt on ta piisavalt meelelahutuslik, et köita ja hoida laste huvi. Teiseltpoolt on võimalik virtuaalmaailmas erinevaid teemasid palju põnevamalt ja visualiseeritult edasi anda. Näiteks arendasime lastes joonistamise oskust Eesti Vabariigi sünnipäeval virtuaalsete kaartide joonistamise ja välja printimisega. Koostöös Eesti Patsientide Liiduga, tutvustasime lastele inimese anatoomiat ja organsüsteemi. Lastel on olnud võimalus rännata meie päikesesüsteemis ning tutvuda kõikide planeetidega. Variante on väga palju ja kindlasti oleme valmis igasuguseks koostööks, et just Teile huvipakkuvatest teemadest koosnevat programmi koostada ning läbi viia.

Meeskonna ja sportmängud

Pakume erinevaid sport- ja meeskonnamänge tiimidele ning seltskondadel üksteisega mõõtu võtmiseks ja koostöö harjutamiseks. Heaks näiteks on kaasahaarav meeskonnamäng Keep Talking and Nobody Explodes, mille eesmärgiks on tiimitööna teha kahjutuks armutult tiksuv pomm. Mängu selgeks eeliseks on see, et seda saab terve seltskond korraga mängida. Inimesed panevad kordamööda VR prillid pähe ja kirjeldavad teistele, et milline näeb välja see pomm, mis tuleb kahjutuks teha. Teistel on käes nutitelefonid või meie poolt välja prinditud juhendid (EST/ENG), kus leidub kogu vajalik info pommi kahjutuks tegemiseks. Sportmängudest võiks tuua välja Dance Central tantsulahingu, valgusmõõkadega Beat Saber turniiri, Sports Scramble, Fancy Skiing laskesuusatamise ja poksimise. Variante on muidugi veel palju.

sportmängud vr

Personaalne VR

Virtuaalreaalsuse mängude ja elamuste valik on viimaste aastatega hüppeliselt kasvanud ja seetõttu võib osutuda raskeks ise otsustada, et milliseid elamusi ikkagi oma üritusel proovida tahaks. Saatke meile päring ning kirjutage veidi lahti, et millise sündmuse või teemapeoga on tegemist, kus sooviksite VR elamust kasutada. Oleme aastate jooksul käinud nii laste kui täiskasvanute sünnipäevadel, suurematel ja väiksematel firma jõulupidudel, Teletornis, noortekeskustes, muuseumides ja teinud koostööd erinevate organisatsioonidega. Kindlasti leiame ka Teile sobiva lahenduse.

Ärilahendused

Soovid tutvustada enda ettevõtet, paista teiste seast silma erinevatel messidel või näitustel? Kirjutage meile ning leiame personaalselt Teie ettevõttele sobiva temaatikaga rakendused ja mängud. Aastate jooksul oleme teinud koostööd paljude erinevate ettevõtetega. Heaks näiteks on RE Kinnisvara AS ja 360° virtuaaltuur näidiskorterist ning selle tutvustamine suuremates kaubanduskeskustes. ERMi muuseumipedagoogide suvepäevadel tutvustasime valdkonna inimestele virtuaalreaalsust ja selle kasutusvõimalusi erinevates muuseumides. Osalesime Tartu Lennujaamas toimunud jõulupeol, kus pakkusime võimalust tõmmata virtuaalselt selge kosmose skafander ning hõljuda ringi avakosmose baasjaamas. Võtsime osa VR mängu Cradle of Sins promoks korraldatud Euroopa turneest. Korraldasime liikuvas peobussis Nordecon AS partneritele Beat Saberi turniiri.

Ärilahendus

Koostööpartnerid

Koostööpartnerid