Virtuaalreaalsus


Saame suure õhinaga teavitada, et meilt saab nüüd tellida teenust ja rentida HTC Vive virtuaalreaalsuse prille koos VR-ready lauaarvutiga. Anname väikese tutvustava ülevaate uuest põnevast tehnoloogiast.

Projektori rent

Alates 24.03.2016 kuuluvad meie renditava tehnika hulka ka projektorid.

Gopro hero5 spekulatsioonid

GoPro ei ole endiselt väljastanud uut ametlikku informatsiooni GoPro HERO5 müügilettidele jõudmise ajakava ega täiustuste kohta, mis uuel kaameral olema saavad, kuid spekulatsioonid selle ümber ei taha vaibuda. Teeme lühiülevaate arvamustest ja spekulatsioonidest, milliseid täiustusi uus kaamera omada võib.

Gopro videode müük

GoPro on lükanud edukalt käima keskkonna, mis annab võimaluse enda filmitud materjali eest tulu teenida.

update: Gopro droon 

Jagame uudiseid mis on laekunud GoPro drooni kohta. Nimelt on GoPro kuulutanud välja 2016. aastal müügile jõudva drooni nime, milleks saab olema Karma. Lihtne ja lööv. Loodame, et tegemist ei ole halva "Karmaga" ning me ei pea enam uut lennumasinat liiga kaua pingsalt ootama.

Gopro hero5 - uus kaamera

Uue GoPro HERO5 kaamera tulekut ennustati juba 2015. aasta oktoobriks, kuid tootja on teinud sellesse plaani muudatused ja loodab uut kaamerat esitleda 2016. aasta esimeses pooles. Siiski kindlatest kuupäevadest juttu pole olnud. Taaskord on oodata eelkäijast mitmeti võimekamat kaamerat.

Gopro droon

GoPro plaanib 2016. aasta esimeses pooles tulla välja drooniga.