GoPro HERO7 vs HERO6. Oleme kokku pannud põhjaliku tutvustuse ja võrdluse! Uus GoPro HERO7 Black (2018) ja HERO6 Black on väliselt väga sarnased, kuid uue mudeli kapoti alt leiab siiski nii mõndagi uut. Loetleme üles mõned uue kaamera funktsioonid ja võimalused, mis neid kahte eristavad ja toome näiteid ka samaks jäänud funktsioonide kohta.

Pööraselt sujuva video stabilisaatoriga HyperSmooth on uus elektrooniline süsteem, mis sisuliselt kaotab vajaduse eraldiseisva stabilisaatori jaoks. Miinuseks on see, et videopildi kvaliteet pisut langeb, kuid saavutatav tulemus on seda igati väärt. GoPro nimetab enda arendatud elektroonilist stabilisaatorit praegu maailma parimaks.

Uue kaamera heli on nüüd piisavalt hea, et kasutada teda näiteks Vlogi või Youtube videode filmimiseks. Võimalus on kasutada ka koos välise mikrofoniga.

4K 60fps ja super aegluup 1080p 240fps – selles kategoorias on mõlemad kaamerad endiselt võrdsed.

Samuti jagavad kaamerad võimekust olla kuni 10 meetri sügavuseni veekindlad. Sügavamale sukeldumiseks on vaja eraldi veekindlat korpust, mis teeb kaamera veekindlaks kuni 40 meetri sügavuseni.

Kaamera kinnitamise süsteem on jäänud samaks, mis jätab võimaluse kasutada ka uut kaamerat lugematul hulgal erineva lisavarustuse ja hoidikutega, mis juba varasematele mudelitele loodud.

Livestream – viimastel aastatel on saanud väga populaarseks otseülekannete tegemine erinevates sotsiaalmeedia kanalites. Nüüd on võimalik reaalajas, otse GoProst ka enda jälgijatele põnevaid elamusi jagada.

GoPro HERO7 vs HERO6 võrdluse kokkuvõttes võib öelda, et uus kaamera tõi küll mõningaid väga vajalikke uuendusi, kuid mingit revolutsiooni ei toimunud. Kelle jaoks on oluline live ülekanded, ülimalt stabiilne pilt ka ilma gimbalita, siis selle jaoks on GoPro HERO7 parem valik. Siiski ei jää eelmine lipulaev GoPro HERO6 Black uuele kaamerale üldse mitte palju alla. Meie tootevalikust leiate mõlemad kaamerad ning saate juba ise otsustada, milline Teie eelistustele paremini vastab.

 

Kasutatud materjal:

  • GoPro HERO 7 Black

https://shop.gopro.com/EMEA/cameras/hero7-black/CHDHX-701-master.html

  • GoPro HERO 6 Black

https://shop.gopro.com/EMEA/cameras/hero6-black/CHDHX-601-master.html