Saame suure õhinaga teavitada, et meilt saab nüüd tellida teenust ja rentida HTC Vive virtuaalreaalsuse prille koos VR-ready lauaarvutiga. Anname väikese tutvustava ülevaate uuest põnevast tehnoloogiast.

 

HTC Vive Virtuaalreaalsus

Mis ikkagi on virtuaalreaalsus?

htc vive virtuaalreaalsus: see on tehnoloogia, kus kasutaja paneb pähe virtuaalreaalsuse prillid. Nendest kuvatakse talle kas reaalse eluga sarnast või mängulaadset tehiskeskkonda.

Mida sellega teha saab?

Virtuaalreaalsuses on sisuliselt võimalik teha kõike milleks fantaasiat jagub. See on suurepärane võimalus aja meeleolukaks sisustamiseks üritustel nagu pulmad, sünnipäevad, firmapeod või avalikud koosviibimised. Toome mõned näited, millist hariduslikku kui ka meelelahutuslikku sisu on juba VR jaoks loodud.

Mängus nimega Labor on võimalik nautida avaraid ja kohati liigagi reaalseid vaateid kõrgmäestiku keskkonnas, seltsiliseks tore robotkoer, kelle lõbustamiseks saab talle äratoomiseks maas leiduvad puuoksi heita. Samas mängus saab kaitsta enda kindlust tõetruu vibu ja nooltega mässavate pabermehikeste eest, kes sinu lossi sisse tungida üritavad. Aktiivne liigutamine ja reaalselt väsinud käelihased on garanteeritud.

Mäng nimega PaintLab, pakub võimalust joonistada ümbritsevasse keskkonda erinevaid värvilisi 3D kujundeid. Hiljem on neid võimalik erinevate vaatenurkade alt uurida ning ka pildina arvutisse salvestada.

Google Earthi rakendus võimaldab manipuleerida maakeraga ja mõne hetkega ennast tiheda tänavaeluga New Yorki südalinnast kõrgeima tipuga Mount Everesti mäe otsa lennutada. Suurematest linnadest on tehtud üksühele 3D mudelid, mis tekitavad väga tõetruu kohalviibimise efekti.

Haridusliku külje pealt on loodud sisu näiteks auditooriumile esinemise või tööintervjuu vestluse hirmust vabanemiseks, päikesesüsteemiga tutvumiseks, keelte õppimiseks, inimese anatoomiaga tutvumiseks ja paljuks muuks.

Tuleb pidada meeles, et see on alles algus ja VR-mängude ning rakenduste sisuloome alles kogub õigeid tuure, kuid soovitame seda kogemust juba praegu kõigile.

Miks valida HTC Vive virtuaalreaalsus kogemus?

HTC Vive virtuaalreaalsus komplekt võimaldab sul näha, liikuda ja viibida 360° ümbritsevas virtuaalses keskkonnas. Lisaks kuuluvad komplekti kaks pulti/kontrollerit, mis võimaldavad sul teises reaalsuses võtta kätte erinevaid asju, tulistada, loopida, joonistada ja paljugi muud. Just tänu pultidele ja võimalusele ruumis ringi liikuda on HTC Vive praegu üks parimaid seadmeid, millega kõige ehedamat virtuaalse reaalsuse kogemust on võimalik saada.

Veel infot meie teenusest virtuaalreaalsuse lehel: https://rentextreme.ee/virtuaalreaalsus/

HTC Vive virtuaalreaalsus ametlik koduleht: https://www.vive.com/us/product/vive-virtual-reality-system/