GoPro Hero7 Black videokaamera rent

Alates: 15.00

Kirjeldus

Rendi meilt GoPro Hero7 Black videokaamera. GoPro HERO7 ja HERO6 on hetkel kõige uuemad ja paremad GoPro poolt toodetavad seikluskaamerad.

Uus Gopro HERO7 Black videokaamera salvestab Ultra HD 4K resolutsiooniga videot kuni 60 fps. Tänu HyperSmoothile ehk kaamerasisesele stabilisaatori tehnoloogiale suudab kaamera pilti värinavabana hoida ka kõige karmimates tingimustes. Kaamera on täiesti veekindel kuni 10m, ning lisa kaitsekestaga kuni 40m.

Uue GoPro Hero7 Black videokaameraga pole muret, et vana lisavarustuse peaks ära viskama ja see on Hero sarja juures väga oluline, sest seikluskaamera jaoks on meil pakkuda lisasid väga palju alates erinevatest kiivri- ja lenksukinnitustest kuni auto pardakaamera või koerarakiseni välja.

Rendikomplekt sisaldab

Alusplaat 1tk
Statiivi adapter 1tk
Keeratav polt 3tk
Kaamera ja lisavarustuse kott 1tk
Aku 1tk / boonusena kaasa lisaaku
Mälukaart 32GB kaamera sees / võimalus ka 64GB ja 128GB
Laadimisjuhe + adapter 1tk
Madala profiiliga kiirkinnitusklamber 1tk
Liigendkinnitused 2tk
GoPro Kaamera 1tk
GoPro lisavarustuse hoidik/kinnitus 1tk / (NB! Kõiki loetletud hoidikuid ja kinnitusi ei pruugi alati saadaval olla. Iga järgnev kinnitus ja kinnituskleeps on 5€ terve periood)

Lisainfo

Soovitame komplekti GoPro HERO6 ja stabilisaatorit, mis kindlustab suurepärased värinavabad kaadrid! Filmitud kaadrid jätavad ülimalt professionaalse mulje.

Sulle võib meeldida ka…