Oculus Quest 2 VR prillide rent

Oculus Quest 2 VR prillide rent

25.00 esimene päev

Kirjeldus

Oculus Quest 2 VR prillide rent + 11 mängu + palju allalaetavaid tasuta demosid

Oculus Quest 2 VR prillid on teine generatsioon Facebooki arendatavatest ülimalt populaarsetest Oculus Quest all-in-one vr virtuaalreaalsusprillidest. Uued prillid on oluliselt selgema pildiga ja võimsama protsessoriga. Nüüd on võimalik nautida VR elamust peaaegu kõikjal. VR-prillid on täielikult juhtmevabad. Prillide kasutamiseks ei ole enam vaja võimast arvutit vaid kogu tarkus on juba prillidesse sisse ehitatud. Ühe laadimisega töötavad prillide sõltuvalt kasutusest 2-3h. Kui soov on prille kasutada pikemalt järjest, siis soovitame rentida kaasa akupanga. Nii on võimalik prille laadida ja samal ajal neid edasi kasutada. Oculus Link kaablit on võimalik eraldi juurde rentida koos USB to USB-C adapteriga Oculus Quest 2 VR prillide rent

Kindlasti olete kuulnud erinevatest virtuaalreaalsuse keskustest, kus on võimalik VR mänge ja rakendusi proovida. Meie pakume aga võimalust erinevaid mänge, simulaatoreid ja rakendusi proovida just Teile sobivas keskkonnas. Olgu selleks siis Teie kodu, kontor, mõni peo-või puhkeruum või lausa vabas õhus toimuv üritus. Selliselt saate VR kogemust nautida just seal, kus seda ise soovite ning tehes seda enda tempos. Põnevaid mänge ja rakendusi on saadaval väga palju. Kirjutage meile enda soovidest ning rentige meilt prillid ja veenduge ise, kui põneva kogemusega tegelikult tegemist on.

BOONUS! 11 põnevat mängu + valik demomänge kuuluvad juba rendihinna sisse: Beat Saber, Richies Plank Experience, Keep Talking and Nobody Explodes, Job Simulator,OhShape, SUPERHOT VR, Coaster Combat,Eleven Table Tennis, Hand Physicks Lab, The Climb, The Climb 2. Tasuta demomänge saate Oculuse poest ka ise rendi vältel alla laadida.

Virtuaalreaalsus Teie üritusele

Pakume ka teenust, et tuleme Teie pulma, sünnipäevale, seminarile, koolitusele, kooli, kontorisse vms üritusele kohale ja seadistame prillid vastavalt soovidel. Samuti juhendame ja abistame VR-i kasutajaid kogu ürituse vältel. Oleme antud teenust juba üle kahe aasta pakkunud ning võime kinnitada, et VR tekitab alati väga palju elevust ja positiivseid emotsioone.

Google Chromecasti kasutamine Oculus Quest 2 VR prillidega

Otse prillidest Teie nutitelefoni castimine ei ole võimalik, kuna Oculuse konto on seotud meie seadmega ja seetõttu saatega kasutada castimiseks Google Chromecasti.
Chromecast võimaldab kuvada Oculus Quest 2 virtuaalreaalsusprillides toimuvat ka suuremale ekraanile nagu TV või arvuti monitor, millel on olemas HDMI ühendus.
1. Google Chromecastile tuleb enne esmakordset kasutusele võtmist teha reset. Juhend – “From the Chromecast device”
2. Seadista Google Chromecast enda wifi-võrku. Juhendvideo.
NB! Google Chromecast ja Oculus Quest 2 prillid peavad olema mõlemad ühendatud samasse wifi-võrku.
3. Oculus Quest 2 prillides pildi Castimine Google Chromecasti. Juhendvideo alates 4:09.

VIDEO

RENDIKOMPLEKT SISALDAB

Oculus Quest 2 VR prillid 1tk
Kontrollerid/puldid 2tk
Laadimiskaabel ja adapter 1tk
Transpordikarp 1tk

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top