Sünnipäeva, firmapeo, jõulupeo, pulma ja teiste ürituste meelelahutuse ideed ning peotehnika rent

Järgneval lehel toome välja mõned lapse, täiskasvanu või ettevõtte firmapeo, jõulupeo, uusaastapeo, talvepäeva, suvepäeva, sünnipäeva, pulma, meeskonnatöö, seminari või koolituse ideed, mida on meie renditehnikaga võimalik teostada. Valik on Teie, kas rendite ainult seadmed või soovite täisteenust koos transpordi, paigalduse, tehnika, mängude ning kogemustega juhendajaga, kes pakub kohapealset abi ja tuge terve ürituse vältel. Tutvuge valikuga allpool ning küsimuste, ideede ning soovituste korral võtke meiega kindlasti ühendust.

Tehtud tööd

rallisimulaator sünnipäeva ideed

Rallisimulaator on osutunud meie üheks populaarsemaks meelelahutuseks üritustel. Oled sa algaja või oskaja rallisõitja, sel ei ole tähtsust, sest oma sõprade, tuttavate või kolleegidega on alati põnev mõõtu võtta. Oleme meisterdanud Top Geari saatest tuttava metallist tahvli, kuhu kõik kiiremad ajad kirja lähevad. Mänguks kasutame tavaliselt WRC10/11 rallit, kus saate kehastuda ralliradade valitsejaks, Ott Tänakuks. Otsides veel realistlikumat elamust on võimalik rallit sõita ka virtuaalreaalsuse prillidega. Samuti võime paigaldada ka kaks komplekti, kus saab samal rajal võidu sõita üheaegselt, mis kindlasti suurendab veel võistlusmomenti. Antud elamus sobib hästi firma jõulupeole, suvepäevadele, talvepäevadele, sünnipäevale ja miks mitte ka messidele (testitud), meelitamaks inimesi oma boksi elamusi saama.

Küsi pakkumist

retromängud telekamängud vanade mängud rent

Retro teleka- ja arvutimängud nagu Duck Hunt, Super Mario, Tank (Battle City), Contra, Worms Armageddon, Duke Nukem 3D, GTA1, GTA2, Doom jne on vaid väike osa mängudest, mida oma klientidele üritustel oleme pakkunud. 90-ndatest tuttavad telekamängud, vanad arvutimängud Windows 98, 2000, XP, Vista ja 7 OS arvutitega ning mängukonsoolid on teinud comebacki ja ostunud väga populaarseks meelelahutuseks firma suvepäevadel, talvepäevadel, sünnipäeval, jõulupeol jms üritustel. Saame pakkuda väga mitut mängukohta kus samaaegselt ajarännakut kogeda saab. Mõnda mängu on võimalik kahekesi koos mängida, teisi kordamööda. Soovi korral võite parimad skoorid ülesse märkida ja õhtu lõpuks kuulutada välja näiteks Duck Hunti “parima jahimehe”, kõige “superima Mario” või parima “Team Contra” meeskonna. See lisab põnevust ja hasarti.  Vanemad nostalgitsevad ja nooremad saavad põneva kooli mängude ajaloost. Tegevust jagub kõigile. Oleme antud elamuse puhul ainult positiivset tagasisidet kogenud.

Küsi pakkumist

virtuaalreaalsuse mäng

Virtuaalreaalsust on võimalik tellida erinevatele üritustele nagu pulmad, täiskasvanute ja laste sünnipäevad, firmapeod, jõulupeod, suvepäevad, messid, koolitused jne. Oleme tegelenud virtuaalreaalsusega juba aastaid ja pakume Teile põnevust, lusti ja unustamatuid elamusi virtuaalmaailmas. Kasutame selleks võimsaid arvuteid, simulaatoreid ning erinevate brändide nagu Sony ja Oculuse virtuaalreaalsusprille. Uue põlvkonna prillid on enamasti juba juhtmevabad ning nende kasutamine on oluliselt mugavamaks muutunud. Rendi meilt ainult seadmed või telli täislahendus, mis sisaldab virtuaalreaalsusprille, vajadusel võimast arvutit, valiku põnevaid mänge koos kohapealse paigaldamise ja juhendamisega terve ürituse vältel. Tutvu ka erinevate teemapakettidega, mis lihtsustavad ehk natuke valiku tegemist.

Küsi pakkumist

keep talking and nobody explodes vr mäng meeskonna teami üritusele

Keep Talking and Nobody Explodes VR on virtuaalreaalsuse prillidega mängitav meeskonnamäng, mille eesmärk on kollektiivselt teha kahjutuks virtuaalmaailmas tiksuv pomm. Nimetatud mäng sobib hästi ettevõtte meeskonnaüritusele, jõulupeole, suvepäevadele, talvepäevadele, sünnipäevale jne. Tegemist on mänguga, mis paneb Teid proovile ja pakub põnevust, meelelahutust ning võimalust koostöö harjutamiseks. Kõigil on korda mööda võimalik VR prillid pähe panna ning kaaslastele kirjeldada pommi välimust ja ülesandeid. Teised pommi ei näe ja peavad vastavalt virtuaalmaailmas oleva inimese kirjeldustele otsima juhendist õigeid lahendusi pommi kahjutuks tegemiseks. See on hea võimalus tiimiga meelt lahtada samal ajal koostööd lihvides.

Küsi pakkumist