Lenovo ThinkCentre Edge 91z All-in-one arvuti rent

Pealeht/Arvutid/Lauaarvuti rent/Lenovo ThinkCentre Edge 91z All-in-one arvuti rent

Lenovo ThinkCentre Edge 91z All-in-one arvuti rent

21.00 esimene päev

  • All-in-one arvuti sobib kasutamiseks lihtsamaks kontoritööks, konverentsidel, inimeste registreerimiseks kioski arvutina jne
  • Tutvu KKK ja renditingimuste infoga SIIN!
  • Kogu vajaliku info, mis puudutab rentimist, lahtiolekuaegu, transporti või paigaldust, broneeringusüsteemi ja meie pakiautomaadi kasutamist, püsikliendi soodustust jne, leiab renditingimuste lehelt

Kirjeldus

Lenovo AIO ehk monitoriga arvutite rent

Arvutite rent pakub võimaluse kas lühiajaliselt või pikemaks perioodiks laenutada endale sobiva sülearvuti või lauaarvuti, et saaksite muretult keskenduda enda põhitegevusele.

Kõik ühes monitor-arvuti lühikirjeldus

Lenovo ThinkCentre Edge 91z AIO PC-sse on ühendatud lauaarvuti ja monitor. Selline kombinatsioon pakub ennekõike ruumi kokkuhoidu ja kasutusmugavust, kui kõik vajalik on sisuliselt ühe ekraani sisse ehitatud. Puudub vajadus tassida kaasas nii lauaarvutit kui monitori eraldi.  Arvuti on varustatud Intel i5-2400S protsessori, 8GB RAM/mäluga, välkkiire SSD või mahuka 500GB HDD kõvakettaga (küsige saadavust) ja Windows 10 operatsioonisüsteemiga. Arvuti ekraan ei ole puutetundlik.

Arvuti sobib lihtsamateks tegevusteks ja kasutamiseks erinevatel üritustel, konverentsidel, esitlustel, reklaamüritustel, kliendipäevadel, kontoritööks, inimeste registreerimiseks või kioski arvutiks jne. Suureks eeliseks on see, et arvuti saab ühe kompaktse seadmena vajalikku asukohta paika seadistada. Vajalik on vaid hiir ja klaviatuur, mis sisalduvad komplektis.

Arvutile on installeeritud vajalikud programmid nagu Libre Office (Microsoft Office võimalus), Adobe Reader, ID-kaardi tarkvara, 7zip tarkvara jms. Paigaldame arvutile tarkvara vastavalt kliendi soovile kokkulepitud lisatasu eest.

Kui Teil tekkis küsimusi tehnika laenutamise kohta, siis on võimalus tutvuda ÜLDISTE RENDITINGIMUSTEGA, kirjutada meile info@rentextreme.ee või helistada +372 5740 2879 ja aitame Teid meeleldi. Täieliku “arvutite rent” tootekategooriasse kuuluvate seadmete valiku leiate SIIT!

Video

TEHNILINE INFO

OS Windows 10 Pro
Protsessor Intel i5-2400S
Kõvaketas Välkkiire SSD või mahukas HDD (vastavalt soovile)
Ekraan 21,5″ Full HD (1920×1080)
CD/DVD-RW Jah
Wifi Jah
LAN Jah
SD kaardi lugeja Jah
USB 2.0 6 tk
HDMI 1 pesa
Veebikaamera
Jah

RENDIKOMPLEKT SISALDAB

  • AIO kõik ühes arvuti
  • Hiir ja klaviatuur
  • Toitekaabel

LISAVARUSTUS

Võimalik on juurde rentida teisi meie tootevalikus olevaid arvuteid ja lisasid nagu: ID-kaardi lugeja, hiirepadi, lisamonitor, väline kõvaketas, erinevad kaablid, üleminekud jne

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top