Sony Playstation PS5 mängukonsooli rent

Pealeht/Konsoolid, Meelelahutus üritustele/Sony Playstation PS5 mängukonsooli rent

Sony Playstation PS5 mängukonsooli rent

19.99 esimene päev

  • PS5 plaadilugejaga konsool + 2 pulti + 1 tasuta mäng meie mängude nimekirjast
  • Meie renditavate PS Plus mängude täieliku nimekirja leiab SIIT, alates mängust nr 660 kuni tänaseni (nimekiri ei pruugi olla ajakohane, mängud vahetuvad)
  • Palume rendihuvist aegsasti ette teavitada, et jõuaksime soovitud mängud konsooli laadida
  • Tutvu KKK ja renditingimuste infoga SIIN!
  • Kogu vajaliku info, mis puudutab rentimist, lahtiolekuaegu, transporti või paigaldust, broneeringusüsteemi ja meie pakiautomaadi kasutamist, püsikliendi soodustust jne, leiab renditingimuste lehelt

Kirjeldus

Sony Playstation PS5 mängukonsooli rent

Ükski konsool ei ole maailma ajaloos nii suurt nõudlust ja ostuhimu tekitanud kui Sony Playstation 5. PS5 plaadilugejaga konsool sisaldab uut võimast GPU-d ning CPU-d mis on võimelused kuvama kuni 8K resolutsiooniga pilti. Konsool sisaldab 825GB välkkiiret SSD kõvaketast ja 16GB Rami, mis kõik kokku tagavad kordades parema jõudluse võrreldes eelmise generatsiooni PS4-ga. Uus mängukonsool pakub põnevust ja unustamatuid elamusi igas vanuses mänguhuvilisele. Meie mängude nimekiri täieneb igakuiselt vähemalt 2-3 mänguga. Ühe mängu päevarent on 1,9€, aga meie broneeringusüsteem mitme mängu hinda automaatselt kokku ei arvuta, seetõttu saadame alati lõpliku hinna Teile broneeringukinnituse vastuskirjaga. #  Sony Playstation PS5 mängukonsooli rent

NB! Kasutame digitaalseid mänge, mis peab konsooli iga kord eraldi alla laadima ning see tegevus võib sõltuvalt mängu suurusest teinekord pikalt aega võtta. Seetõttu palume meid rendihuvist võimalikult pikalt ette teavitada, et jõuaksime Teie soovitud mängud konsooli paigaldada. Kui rendihuvist teavitamine jääb viimasele hetkele, siis saate mängu ka ise hiljem kodus vms alla laadida. 

NB! Meie PS Plus mängude nimekirja leiab SIIT, alates aastast 2020, mängust nr 660 Uncharted: A thiefs end kuni tänaseni. Kui leiate antud nimekirjast endale sobivaid mänge, siis palun küsige neid eraldi. Antud nimekiri ei pruugi olla ajakohane, sest mängud aegajalt vahetuvad. Kui üks tasuta mäng on valitud, siis iga järgneva mängu päevahind on 1,9€.
NB!Digitaalsed mängud on renditavad vaid koos meie konsooliga kuna nad on saadaval digitaalsel kujul. Karbitooteid on võimalik rentida ka eraldi 1,9€ päev.
NB! Rendi lisaks PS5 pulte.
NB! PS5 konsooliga on võimalik kasutada ka PS4 pulte, aga ainult PS4 mängude mängimiseks.
# Sony Playstation PS5 mängukonsooli rent

Tutvu ka teiste mängurile mõeldud seadmete valikuga tootekategoorias KONSOOLID, ARVUTID, MONITORID, VIRTUAALREAALSUSPRILLID ja RALLISIMULAATORID.

 

VIDEO

Rendikomplekt sisaldab

  • Sony Playstation 5 mängukonsool
  • 2 pulti ( rendi lisa pulte)
  • 1 tasuta mäng
  • Toitekaabel
  • HDMI kaabel

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top